Masáž lávovými kameny

Lávové masážní kameny uvolní svaly i duši.

Princip fungování masáže lávovými kameny, je založen na přenosu tepelné energie, která blahodárně působí na organismus

Jedná se o prastarou metodu, kdy jsou na tělo postupně přikládány masážní kameny, které jsou nahřáté ve vodní lázni na teplotu 40 – 55 stupňů Celsia. Potvrzené využívání metody, při které se využívají lávové kameny, pochází ze starověké Číny, Indie, ale také ji využívali staří Mayové v Americe.

Kameny, které používám pro masáže pocházejí z jižní Ameriky. Jedná se o basalt, který je velmi dobrým nosičem tepla. Zejména v chladných dnech pocítíte velmi efektivní účinek této masáže. Příjemné teplo prostoupí hluboko do svalů, které prohřeje a zároveň ztuhlé svaly uvolní. 

Masáže lávovými kameny Vás mohou uvést opravdu do stavu dokonalého uvolnění. Ve spojení s vyhřívaným lehátkem, které u mě také naleznete, teplo příjemně prostoupí do celého těla. Lávové kameny, někdy také nazývány Hot Stones, Vás zbaví veškerého stresu a napětí. Ucítíte, jak se díky oblým kamenům rozpustí nahromaděné problémy.

Zásadní je, kam se kameny při masáži umístí, je tedy důležité, jaký postup masér zvolí pro masáž lávovými kameny. Masážní kameny jsou přikládány na energetické dráhy těla a také se s nimi provádí samotné masážní techniky. Lávové kameny odvádí škodlivé látky z těla a pozitivně působí na metabolismus, nervová zakončení a zvyšuje průtok krve do tkání a svalů, čímž mírní pocity napětí a tlumí bolest.

Objednejte si svoji masáž Lávovými kameny ve městě Prostějov ještě dnes. 

Ceník masáže Prostějov 

Tento typ masáže je vhodné kombinovat i s technikami ruční masáže, která svaly nejprve uvolní a díky tomu následně horké lávové kameny mohou lépe působit. Samozřejmostí je využití jen těch nejkvalitnějších přírodních olejů, které dokáží přirozeně prostoupit kůží a regenerují organismus.

 

Kontraindikace:

Nedoporučuji masáž, pokud aktuálně proděláváte infekční onemocnění

Onemocnění kůže ( různá zranění, zánět, popáleniny, ..)

Veškerá nádorová onemocnění

Vysoký krevní tlak

Těhotenství, kojení

Vážná srdeční onemocnění

 

 

kontakt a objednávky: